Chirurgia plastyczna pod lupą

Chirurgia plastyczna pod lupą

Chirurgia plastyczna jest to przede wszystkim dziedzina medycyny, która zajmuje się głównie rekonstrukcją wad, zarówno wrodzonych, jak i nabytych ludzkiego ciała. Chirurdzy plastyczni opracowali ogromny wachlarz wszelkich zabiegów estetycznych.

Dla kogo przeznaczona jest chirurgia plastyczna?

Chirurgia plastyczna przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które są niezadowolone ze swojego ciała. Czasami może okazać się tak, że zabiegi medycyny estetycznej będą po prostu za słabe. W takiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z chirurgii plastycznej. Trzeba pamiętać o tym, że zabiegi powinny być wykonywane z własnej woli. Wykonuj tylko te, które faktycznie Ci pomogą. Na początku warto porozmawiać z chirurgiem o planie zabiegów. W ten sposób będziesz pacjentem dużo spokojniejszym. Na jakie zabiegi możesz się zdecydować? Otóż, aktualnie najbardziej popularnymi zabiegami są przede wszystkim:

  • korekta powieki,
  • korekcja uszu,
  • korekcja nosa,
  • usunięcie tłuszczu z wielu miejsc ciała,
  • modelowanie twarzy,
  • modelowanie ust.

Chirurgia plastyczna przeciwwskazania

Medycyna estetyczna jest to przede wszystkim dział, który zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania, które mają zapobiegać. Celem tych działań jest poprawienie samooceny pacjenta. W zabiegach medycyny estetycznej najczęściej korzysta się z lasera frakcyjnego, fal radiowych, zabiegów igłowych, lasera biostymulującego, kwasu hialuronowego. Zabiegi z użyciem takiego sprzętu stosuje się między innymi w celu ujędrnienia głowy, zniwelowania cieni pod oczami, modelowania ust, zamknięcia rozszerzonych porów, a także trwałego usunięcie owłosionego ciała. Przeciwwskazaniem do stosowania chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej jest przede wszystkim choroba układu oddechowego, choroba układu krążenia, cukrzyca, żylaki, nadczynność tarczycy oraz zaburzenia krzepliwości krwi.

Medycyna estetyczna pozwoli zachować Ci piękny i młody wygląd na wiele lat. Korzystanie z takich usług jest coraz bardziej popularne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one × 5 =