Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu coraz bliżej!

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu coraz bliżej!

Boże Narodzenie to chyba najradośniejsze święta, na które czekają wszyscy ludzie. Trzeba przyznać, że Wielkanoc w stosunku do Gwiazdki jest daleko w tyle. Przy okazji tych najradośniejszych świąt w roku w wielu miastach organizowane są jarmarki, gdzie zbiera się zawsze bardzo dużo osób.

Na który najlepiej się udać?

Oczywiście na ten jarmark, który już od wielu lat odbywa się we Wrocławiu. Trzeba przyznać, że tego świątecznego spotkania nie przebije nic. Jeżeli chcecie poczuć wspaniałą magię tego wydarzenia, to koniecznie musicie skierować swoje kroki na wrocławski rynek, gdzie znajduje się centrum wydarzeń. Już od 23 listopada możecie tam przybywać i cieszyć się wszystkim świątecznymi atrakcjami w tym mieście. W tym roku po raz pierwszy jarmark będzie trwał aż do końca roku, do 31.12. Trzeba przyznać, że jest to spora nowość oraz duże ułatwienie dla osób, które do tej pory nie mogły wcześniej z niego skorzystać.

Czego możecie oczekiwać?

Przede wszystkim wspaniałej atmosfery, mnóstwa stoisk, gdzie będziecie mogli kupić pamiątki oraz wspaniałe, świąteczne prezenty dla swoich bliskich. Osoby pełnoletnie koniecznie muszą skorzystać z możliwości wypicia grzanego wina, które nie tylko poprawi humor, ale na pewno rozgrzeje Was w tą zimową aurę. Wino warto zakupić w pamiątkowych kubkach, które możecie (ale nie musicie)zabrać ze sobą do domu. Dzieciaki mogą załapać się na pieczone jabłka lub owoce w czekoladzie. Dodatkowo dzieci mogą na całym rynku znaleźć bajkowe budki, gdzie czytane są bajki oraz karuzelę, w tym świąteczny pociąg, który zawsze cieszy się ogromną popularnością.

Trzeba przyznać, że jarmark to wiele wspaniałych atrakcji, jak chociażby powitanie św. Mikołaja, czy też świąteczne występy artystyczne na scenie. Dlatego warto przyjechać tutaj chociażby na weekend. Nocleg we Wrocławiu zaoferuje Wam Hotel Wieniawa, który znajduje się w doskonałej lokalizacji i w ciągu dnia, jak również wieczorem, kiedy wszystko jest pięknie oświetlone, będziecie mogli zawitać na rynek, na jarmark.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one + nineteen =