Oryginalne miejsca na wesela

Ceremonia związana ze ślubem oraz weselne przyjęcie to wyjątkowe i ważne wydarzenia w życiu. Nic dziwnego, iż staramy się o wspaniałą oprawę, która nada temu dniowi wyjątkowości i pozostawi na długo żywe wspomnienia.

Miejsca wyjątkowe

Poszukując wymarzonego miejsca na wesele warto pomyśleć o rozwiązaniach mniej tradycyjnych. Dla marzących o prawdziwie dworskim przyjęciu dobrym pomysłem będzie wesele w pałacu, zamku lub starym szlacheckim dworze. Wiele tego typu obiektów świadczy usługi związane z organizacją weselnych przyjęć. Część z nich posiada duże sale restauracyjne oraz udostępnia noclegi dla gości, niemal wszystkie oferują organizację przyjęcia w pięknych ogrodach. Ślub i wesele w plenerze, zabytkowe wnętrza, wspaniałe ogrody – to wszystko stworzy niezapomniane wydarzenie.

(Zobacz także: Ślub jak z bajki)

Miejsca niestandardowe

Możliwości zorganizowania weselnego przyjęcia w miejscach mniej typowych są spore. Jednym z nich może być np. plaża. Szum fal, piasek pod stopami, przestrzeń – takie miejsce to wspaniała oprawa dla uroczystości weselnej. Przyjęcie na plaży pod namiotem można zorganizować w pobliżu domu wczasowego lub restauracji, korzystając przy okazji z cateringu.

Ciekawym miejscem na oryginalne przyjęcie jest także otoczenie basenu. Wesele nad basenem to okazja do stworzenia niezwykłego klimatu – sprawią to niebanalne dekoracje, atmosfera relaksu i swobody oraz przestrzeń zachęcająca do zabawy.

(Zobacz także: Luksusowe wesele pełne niespodzianek)

Oryginalna propozycja jest także wesele na statku. Może to być jednostka pływająca po Wiśle, Odrze lub mazurskich jeziorach. Statki mają wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania udanego przyjęcia – serwują posiłki i napoje, a na parkiecie do tańca może grać zespół muzyczny. Zmieniające się krajobrazy oraz możliwość skorzystania z atrakcji przy brzegu urozmaicą weselne przyjęcie.

Zapewne jednym z najoryginalniejszych miejsc na wesele jest kopalnia soli. Także tutaj, w niebanalnie urządzonych, niezwykłych solnych wnętrzach mogą wybrzmieć weselne nuty, a huczna zabawa potrwać do białego rana.

Brak możliwości komentowania.