Po co możesz wynająć busa?

Po co możesz wynająć busa?

Obecnie firmy wypożyczające samochody, wprowadziły do swojej oferty również busy – nie tylko transportowe, ale również takie, w których można przewozić więcej, jak 5 osób! Zobacz, czy i Ty znajdziesz tutaj jakieś zastosowanie i czy możesz z tego zrobić jakiś biznes? Sprawdź kilka pomysłów, które możesz zrealizować z wynajętym busem!

Zakup własnego busa jest bardzo dużym kosztem, na którego niestety nie wszystkich stać! Zakładając firmę, nie dysponujemy pokaźnym budżetem, dlatego musimy kombinować i korzystać z możliwych rozwiązań. Tym samym, możemy chociażby wynająć busa (przykładowa oferta). Jednak co dalej z nim zrobić? Mamy na to kilka pomysłów!

Przeprowadzki są w cenie!

Ludzie stale zmieniają mieszkania czy lokale usługowe. Nie chcą jednak samodzielnie zajmować się pakowaniem i przewożeniem, bo często, albo nie mają czasu, albo warunków, albo.. chęci. Dlatego są skłonni wiele zapłacić. Tutaj jest szansa dla Ciebie! Bo za jednorazową akcję możesz skasować nawet 500 złotych (jak nie więcej – wszystko jest uzależnione od wielkości całej przeprowadzki, liczby kartonów, jak i wykonanych kursów). Jak zacząć? Zarejestrować firmę, puścić ogłoszenia i obserwować też portale. Często osoby, które chcą się przeprowadzić – wstawiają swoje ogłoszenie do sieci. Gdy wszystko jest ugrane, dogadane – idziesz po busa. Wynajęcie, podpisanie dokumentów i gotowe! Teraz do pracy, na koniec nie zapomnij posprzątać pojazdu, aby nie płacić dodatkowo firmie wynajmującej i.. gotowe. Prosto i z sensem.

Licencjonowany przewóz osób

Kolejnym wyjściem jest przewożenie osób na różne dystanse – jednorazowe, stałe. Pracowników, gości weselnych czy na popularnych trasach w gorących terminach (np. weekend majowy, wakacyjne kursy zagraniczne czy na święta). Tutaj jednak poza działalnością, wymagane jest jeszcze jedno.. licencja do przewożenia osób! Jest to bardzo istotny dokument, który ułatwi kontrole policyjne, jak i sprawi, że klienci chętniej będą korzystać z Twoich usług. Nie zapomnij się też odpowiednio ubezpieczyć, w razie wypadków, zaginięć walizek lub innych awarii, które mogą (choć nie muszą) wydarzyć się na trasie.

Jak zacząć? Od odpowiedniej reklamy i określenia proponowanych usług – dopiero mając z góry założone, że np. jeździmy na takie trasy w tych terminach, proponujemy przewozy weekendowe i tak dalej, pomoże znaleźć nam klientów, a nasze przejazdy będą rentowne. Gdy będziemy dobrze świadczyć swoje usługi, klienci sami będą nas polecać dalej Ciebie jak i Twoją firmę!