Stały się ostatnio bardzo modne – fotele wiszące

Stały się ostatnio bardzo modne – fotele wiszące

Chcesz odpocząć po ciężkim dniu, albo po prostu się zrelaksować – znakomitym sposobem na to jest zakup designerskiego fotela wiszącego, który spełnia wiele funkcji.

Jest nie tylko dekoracyjny, ale może także pełnić funkcję huśtawki czy po prostu fotela. Fotele wiszące to rozrywka nie tylko dla najmłodszych, ale przede wszystkim niezwykle designerski mebel, który urozmaici każde wnętrze i wywoła zachwyt u naszych gości. Zwykłe fotele to już przeżytek, teraz modne stały się fotele wiszące. Posiadają piękne, ergonomiczne kształty, doskonale dopasowane do ciała osoby siedzącej. Spełniają funkcję huśtawki, którą mogą wykorzystywać nie tylko najmłodsi. Huśtanie jest bardzo pozytywne i pozwala na znaczną produkcję endorfin odpowiedzialnych za produkcję hormonu szczęścia. Nie od dziś wiadomo, że ludzie lubią się huśtać, a w designerskich fotelach wiszących jest to możliwe i co najważniejsze – bardzo przyjemne.

Odpoczynek w wiszących fotelach jest bardzo komfortowy i jest zdecydowanie milszy, niż w normalnych fotelach. Kształt fotela otacza całe ciało, a człowiek może się w nim schować i znaleźć w jego środku własny azyl i miejsce na chwilę wytchnienia. Piękne kolory, kształty i miękkie poduchy dodatkowo potęgują doznania i pozwalają na doświadczenie ekskluzywnego odpoczynku. Możliwe jest dostosowanie fotela do danego wnętrza, poprzez odpowiednie poduszki czy dobór miejsca, w którym mebel ma wisieć. Jeśli dodamy kolorowe poduchy, otrzymamy aranżację w stylu boho, jeśli wybierzemy jednak te bardziej klasyczne – stylistyka naszego wnętrza pozostanie stonowana.

Co istotne – designerskie fotele wiszące możemy zamontować w praktycznie każdym pomieszczeniu – począwszy od salonu, po sypialnię, pokój dziecięcy czy taras. Dzięki nim każde pomieszczenie nabierze charakteru i stanie się wyjątkowe.Z fotela wiszącego mogą korzystać zarówno dzieci, dla których jego użytkowanie będzie wspaniałą zabawą, jak i dorośli, którzy ułożeni w komfortowej dla siebie pozycji mogą pochłaniać kolejne książki, korzystając z możliwości relaksu. Jedyne, o czym należy pamiętać, to sposób zainstalowania fotela – w odpowiedniej odległości od ścian czy innych mebli, tak, aby można było swobodnie z niego korzystać i huśtać się bez obawy, że coś strącimy lub uszkodzimy. Fotele wiszące są miejscem do odpoczynku, rozrywki, ale przede wszystkim pięknym i designerskim meblem, który stworzy niebanalne wnętrze – idealne dla każdego i z myślą o potrzebach wszystkich domowników.

Fotele wiszące dostępne na Designer.ski