TOP 3 polecanych gabinetów medycyny estetycznej w Krakowie

TOP 3 polecanych gabinetów medycyny estetycznej w Krakowie

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz popularniejsze, na co na pewno wpływ ma także coraz większa dostępność takich usług. Na szczególnie duży ich wybór mogą liczyć mieszkańcy dużych miast – na przykład Kraków ma wiele takich placówek. Które z nich są najlepsze? 

Aestetic Clinic DrLegrand

Jest to niezwykle nowoczesna placówka, mogąca pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą, w której nie brakuje znanych nazwisk. Poza tym w klinice korzysta się z nowoczesnych, wysoko zaawansowanych metod, które pozwalają na między innymi skuteczne redukowanie nawet mocno widocznych oznak starzenia, a także szybką redukcję nadwagi. Stosowane w tej placówce metody gwarantują bezpieczeństwo. 

ESME Clinic

Gabinet ten stawia sobie za cel upiększanie swoich klientów i klientek, ale jednocześnie zachowywanie naturalności ich wyglądu. Wizytę w tym miejscu można więc polecić osobom, które chcą uniknąć silnej ingerencji i pragną zachować dyskrecję, by nikt nie domyślił się, że zdecydowały się na liposukcję czy usuwanie zmarszczek. Pozwalają na to wysoko zaawansowane zabiegi, będące świetną alternatywą dla chirurgii plastycznej.

Jest to od jakiegoś czasu najpopularniejszy gabinet medycyny estetycznej w Krakowie, cieszący się wielkim zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na bardzo innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem lasera. Pozwalają one na uzyskiwanie zdumiewających rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pacjentów, a także pozwalają zachować naturalny wygląd. Placówka ta jest chętnie wybierana także z tego względu, że ma w ofercie praktycznie wszystkie zabiegi, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Jest to szereg zabiegów odmładzających, upiększających cerę, jak mikrodermabrazja czy peelingi medyczne, odchudzanie laserowe, usuwanie zbędnego owłosienia czy zdobywające coraz większą popularność zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Jeśli więc ktoś szuka szczególnie zaawansowanych zabiegów oraz ich bogatej puli, to zdecydowanie powinien odwiedzić to miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − fifteen =