W świetle reflektorów

W świetle reflektorów

Chcesz efektywnie spędzić czas w Krakowie, ale nie kręci cię zwiedzanie zabytków? Nie musisz się martwić, bo odbywa się tutaj dużo imprez. Po wybudowaniu Kraków Areny coraz więcej sław przyjeżdża do Krakowa.

Widowiskowe atrakcje odbywają się również na stadionach w Krakowie. Często organizowane są koncerty, ważne mecze, a także pokazy ogromnych maszyn – Monstertrucków. Kto by nie chciał zobaczyć samochodów gigantów w akcji? ??

Dość niedawno do Krakowa zawitała Katy Perry, która wystąpiła fenomenalnie, a Polscy fani bardzo ciepło ją przywitali oraz pożegnali gromkimi brawami. Jeżeli przegapiliście jej koncert, nie martwcie się, na pewno niedługo znowu do nas przyjedzie ?? . Natomiast 1 Listopada ubiegłego roku do Krakowa zawitali chłopaki z zespołu OneRepublic, którzy zatrzymali się na noc w naszym mieście, a następnego dnia pojechali do Warszawy wystąpić na Stadionie Narodowym. Szczęściarze mogli ich spotkać na Rynku Głównym w okolicach Sukiennic i Kościoła Mariackiego ?? . A już niedługo będziecie mogli zobaczyć u nas takie gwiazdy jak Charlie Winston, The Cinematic Orchestra, PaPa D, Anię Wyszkoni i wiele wiele innych gwiazd.

Oprócz koncertów możecie zobaczyć w Krakowie pokazy Monstertrucków, które odbyły się w czerwcu 2014 roku na stadionie Cracovii. Ci, którzy to przegapili mogą żałować, bo na imprezie było bardzo widowiskowo. Potężne maszyny wzbijały się w górę, po czym miażdżyły samochody osobowe. Cały pokaz urozmaicili motocykliści FMX Stund Raiders, którzy pokazywali niezwykłe akrobacje w powietrzu.

Wiele imprez organizowanych na Arenie odbywa się wieczorem, często są to godziny około 21-22. Osobom z daleko zapewne ciężko będzie wrócić zaraz po zakończeniu dlatego też warto rozpatrzyć możliwość noclegu w Krakowie. Kraków jak przystało na miasto turystyczne posiada bardzo dużą ofertę hoteli i noclegów. Znajdziemy tutaj hostele, pensjonaty, prywatne noclegi oraz bardziej znane sieci hoteli. Następnego dnia można śmiało zwiedzić odrobinę Krakowa lub ruszyć od razu w drogę powrotną. Wspomnienia z imprezy i mile spędzonego czasu w hotelu i Krakowie pozostaną z nami na długo.

W jakich imprezach Wy braliście udział w Krakowie? Zobaczyliście na żywo swojego idola, a może niecierpliwie czekacie na jego koncert? ??