Zabiegi SPA w Krakowie. Gdzie największy wybór?

Zabiegi SPA w Krakowie. Gdzie największy wybór?

Dzisiejsze czasy, w których zdecydowanie królują pośpiech i stres sprawiają, że coraz częściej mamy ochotę zwyczajnie odsapnąć. Najlepszym miejscem, w którym możemy się w pełni zrelaksować i zregenerować są kompleksy SPA. Duże miasta, takie jak Kraków sprzyjają codziennej gonitwie i braku wytchnienia. Gdzie znaleźć, więc upragniony wypoczynek? Gdzie czekają na nas najlepsze zabiegi SPA w Krakowie?

Stara Łaźnia SPA mieszcząca się w centrum Krakowa ma w swojej ofercie szereg ekskluzywnych zabiegów, które zapewnią naszemu ciału niepowtarzalną jakość komfortu. Gabinet opiera swoje usługi na filozofii spokoju, harmonii oraz dokładności. W ofercie znajdziemy szeroką gamę pozycji dla spragnionego relaksu ciała, ale także ducha. Ceremonie powitalne, które skupiają się na stopach oraz dłoniach, sprawią, że te często pomijane w codziennej pielęgnacji części ciała będą mogły zasłużenie odpocząć. Kolejną propozycją, z jaką spotkamy się w Starej Łaźni są półgodzinne zabiegi oczyszczające, na które składają się peelingi oraz kąpiele.

Masaże dostępne w ofercie SPA są również bardzo różnorodne. Skupiają się one wokół wybranych przez nas części ciała. Niektóre bazują na aromaterapii, inne zaś dedykowane są parom. Głęboki, odprężający masaż jest bowiem idealną propozycją spędzenia wolnej chwili we dwoje. Dla par świetnym rozwiązaniem będą także różnego rodzaju kąpiele lub ekskluzywne pakiety. Można oczywiście skorzystać z nich również solo.

Prawdziwą regenerację oraz oczyszczenie zapewnią nam okłady. W ofercie Starej Łaźni znajdziemy okłady wykonywane przy pomocy płatków róż, lawendy, czerwonego wina oraz piwa, dedykowany dla panów. Wszystkie z nich zadbają o wyjątkową kondycję i wygładzenie naszej skóry.

Jeżeli poszukujemy czegoś niepowtarzalnego, co zadba holistycznie o nasze potrzeby, to powinniśmy skierować swoją uwagę ku rytuałom. Ten niezwykły zabieg SPA trwający 2 godziny sprawi, że zapomnimy o wszelkich otaczających nas problemach i przeniesiemy się w świat prawdziwego relaksu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty + 15 =