Ślub jak z bajki

Każda kobieta, jako młoda dziewczynka marzyła o wielkim pięknym ślubie. Chciała być jak księżniczka z ulubionej bajki. Piękny kościół, mnóstwo kwiatów i wielu znajomych oraz członków rodziny. No i oczywiście wesele w pałacu, jak na księżniczkę przystało. Obecnie nie jest to przyjemność zarezerwowana tylko dla wybranych.

Coraz więcej osób decyduje się kupić stare dworki czy pałace i przerabiać je na luksusowe hotele. Zachowują one w miarę możliwości wygląd jak najbardziej podobny do poprzedniej epoki. Dzięki temu goście takie przybytku mogą poczuć się wyjątkowo i w niepowtarzalnym otoczeniu spędzić uroczony weekend, wakacje czy wspomniany wyżej ślub. Nie trzeba też odbywać specjalnie długich podróży żeby znaleźć takie miejsce. W Polsce istnieje wiele pałaców i dworków. Dlatego zapewne w promieniu kilkunastu kilometrów osoby szukające takiego miejsca na wesele znajdą coś dla siebie.

Dla urozmaicenia pobytu gości, właściciele często oprócz standardowej oferty noclegu, czy bankietu oferują dodatkowe atrakcje. Bo skoro już para młoda decyduje się na takie wesele, dlaczego nie zajechać na miejsce piękna bryczką? Wychodząc z niej panna młoda poczuje się jak kopciuszek, który dzięki swojemu księciu z bajki zamienił się w cudowną księżniczkę. Do tego zamiast zwykłych utworów puszczanych z płyt i znanych z radia, można zaszaleć i wynająć np. kwartet smyczkowy, który doda całości wielkiego prestiżu.

Taki pałac to przy okazji znakomite miejsce na sesje zdjęciową. Oprócz wspaniałej architektury i pięknych wnętrz można skorzystać z otoczenia przyrody. Przeważnie takie przybytki znajdowały się w otoczeniu lasów, a przynajmniej pięknych i dużych ogrodów. Zapewne właściciel takiego hotelu zadbał również o to by nie tylko sam budynek wyróżniał się na tle konkurencji, ale i otaczająca go przyroda. Cóż może być piękniejszego niż zdjęcie z ukochanym w cudownym parku, siedząc na ławce, na tle urokliwego strumyka? Są to wspomnienia, które zostają do końca życia, dlatego warto zainteresować się takim pomysłem na własne wesele. Zapewne nie tylko para młoda, ale i zaproszeni goście jeszcze przez lata będą wspominać uroczystość w tak pięknym miejscu.

A kto wie może dzięki temu nie tylko panna młoda poczuje się jak księżniczka, ale i pan młody odnajdzie w sobie księcia? A skoro tak to zapewne ich dalsze wspólne życie też będzie jak z bajki. I będzie można po latach napisać, że żyli długo i szczęśliwie jak w bajce.