Pałac Domaniowski

Organizujemy wszelkiego rodzaju spotkania i uroczystości takie jak: konferencje, śluby plenerowe, spotkania biznesowe przyjęcia.W hotelu dysponujemy specjalnie przygotowanymi pokojami dostosowanymi do potrzeb gości. W każdym pokoju dostępny jest telewizor LED oraz Internet Wi-Fi. Na miejscu znajduje się również restauracja serwująca wykwintne jedzenie, które upamiętnią pobyt w hotelu.

Oprócz tego w Pałacu można spędzić czas aktywnie, latem korzystając z flyboard’u w pobliskim zalewie, a zimą z nart biegowych. Dla gości przygotowana jest również specjalna gra pałacowa, która zintegruje grupę osób. Dla gości chcących zadbać o urodę dysponujemy specjalnie przygotowaną Strefą Beaty oraz mini SPA.

Dla podróżników i gości hotelowych, którzy odbywają pobyt razem z dziećmi również przygotowaliśmy ofertę. Specjalnie przygotowany pokój zabaw, sprawi, że pociechy będą miały się czym zająć, podczas gdy rodzice będą pochłonięci innymi sprawami.

Innymi atrakcjami, które wzbogacą wspomnienia z pobytu jest jazda konna lub wędkowanie. Dostępne jest również wielofunkcyjne boisko do gry. Pałac położony jest nad zalewem. Takie usytuowanie pozwala na kajaki, żaglówki czy rowery wodne i wiele innych.