Chrzciny – obiad w restauracji czy catering, co wybrać?

Dla wszystkich rodziców, którzy urządzają przyjęcie z okazji chrztu świętego dla swojego dziecka, zorganizowanie takiej imprezy to spore wyzwanie oraz duży stres. Trzeba przecież połączyć opiekę nad maluszkiem z przygotowaniem pyszności, upichceniem obiadu oraz upieczeniem tortu. Dlatego właśnie sporo osób decyduje się na zorganizowanie obiadu z okazji chrztu świętego w restauracji. Drugą opcją jest zaś zorganizowanie przyjęcia we własnym domu, z menu zamówionym z firmy cateringowej.

Catering na chrzciny

Chociaż wyjście do restauracji to generalnie dobry pomysł, dla rodziców maluszka do spore wyzwanie. W restauracji rzadko jest na tyle cicho, aby dziecko mogło spokojnie sobie tam spać i odpoczywać. Rodzice najczęściej denerwują się zatem hałasem, a obiad z okazji przyjęcia chrztu świętego zwykle kończy się szybko, tak aby można było wrócić z niemowlakiem do domu. Może zatem lepiej przemyśleć opcję zorganizowania przyjęcia we własnym domu? Pyszne jedzenie można zamówić w firmie cateringowej, a zatem młoda mama nie będzie musiała zaprzątać sobie głowy gotowaniem.

Jak wybrać firmę cateringową

Wybierając firmę cateringową, która przygotuje pyszny poczęstunek z okazji chrztu, warto zwrócić uwagę na to, czy można tam zamówić naprawdę wykwintne dania. W końcu menu na taką okazję musi być odpowiednie. Z pewnością jest wiele firm cateringowych, które specjalizują się w obsłudze tego typu przyjęć. W ostatecznym rozrachunku taka opcja zwykle wychodzi taniej, niż gdyby gotowało się we własnym domu. W końcu chodzi tutaj również o oszczędność czasu oraz nerwów. Trudno wyobrazić sobie, aby młoda mama mogła poświęcić dużo czasu na gotowanie. Zorganizowanie przyjęcia w domu, z gotowym cateringiem, to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie chcą wychodzić z dzieckiem do restauracji. Dla maluszka pozostanie w domu z pewnością będzie korzystniejsze, mniej stresujące i wytrącające z rytmu dnia. Dorośli zaś będą mogli spotkać się przy pysznym obiedzie, przekąsach oraz ciastach. Wszystko to można przecież zamówić w dobrej firmy cateringowej.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + pięć =