Wyższy poziom wtajemniczenia

Jeżeli jesteś właścicielem restauracji, bistro, czy innego lokalu gastronomicznego, wiesz, że dziś klienci oczekują od ciebie czegoś więcej. Czegoś, co wyróżni twoją knajpę na tym bardzo konkurencyjnym rynku i sprawi, że goście będą wracali. A każdy, kto ma doświadczenie w gastronomii wie, że powracający klient jest najcenniejszy.

Postaw na jakość kawy

Po co klient z pewnością wróci? Po doskonałą kawę. A dobra kawa to nie tylko wysokiej jakości ziarna, ale również odpowiedni sposób ich zaparzania. Nie uda się to bez jakościowego ekspresu. Wymagania nawet najbardziej wymagających klientów zaspokoją ekspresy Bezzera. Marka Bezzera powstała ponad 100 lat temu, bo w 1901 roku. Twórcą pierwszego na świecie automatycznego ekspresu do kawy był Luigi Bezzera, założyciel firmy. Marka zyskała przez dziesięciolecia wiernych fanów wśród amatorów kawy na całym świecie oraz miano marki kultowej. Nie dziwi to, bo ponad wiekowa tradycja mówi sama za siebie, a kto, jak nie Włosi, potrafi przyrządzić i docenić jakościową kawę.

Inwestycja, która z pewnością się zwróci

Ekspresy Bezzera to prawdziwie profesjonalne maszyny, które doskonale sprawdzają się w gastronomii – przykładem może być klasyk Bezzera Arcadia. Producent stale udoskonala technologię oraz stawia na wysokiej jakości komponenty, które zapewniają wydajność, niezawodność i wytrzymałość. Ekspresy tradycyjne Bezzera poza wytrzymałością i wydajnością tak ważną w gastronomii, wyróżniają się ponadczasowym designem. Marka ta ma w ofercie również ekspresy kolbowe, np. z serii Bezzera Elisse PID które są dobrą propozycją dla użytkowników prywatnych i świetnie sprawdzą się na przykład w biurowych coffee pointach.

W gastronomii i w domu

Każdy wielbiciel kawy bez problemu kupi dziś w zwykłym supermarkecie przyzwoitej jakości kawę ziarnistą oraz ekspres do kawy za kilkaset złotych. Tak wyposażeni możemy codziennie pić nie najgorszą kawę, jednak nie wyjdziemy nigdy poza poziom przyzwoitej przeciętności. Jeżeli jednak kawa jest dla nas czymś więcej niż kofeinowym pobudzaczem, jeżeli jesteśmy prawdziwymi koneserami kawy, którzy cenią sobie wysoką jakość i ponadczasowy design, warto zastanowić się nad zainwestowaniem w ekspres Bezzera do użytku domowego – to inwestycja na wiele lat, której z pewnością nie będziemy żałować.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + dwanaście =